Tilaukset

Toimitamme valokuituliittymiä Monnin alueelle. Kysy saatavuus ja hinta meilillä: tilaukset@kuitu16.fi

Vikatilanteet

Jos netti ei toimi, ota ensin yhteys Netplazan asiakaspalveluun. He pystyvät tarkistamaan kuituyhteyden toimivuuden.
Asiakaspalvelu palvelee arkisin 9-18 ja lauantaisin 12-16.
Puh: 08 – 2370 6750
Email: seutunetti@netplaza.fi

IPTV asioissa auttaa Maxivision. Lisäkanavien tilaus ja palvelun hallinta: www.maxivision.fi/netplaza
Asiakaspalvelu avoinna arkisin 9-16.
Puh: 09-35082670
Email: tuki@maxivision.fi

Kuitu16 Osuuskunnan hallitus

Osuuskunnan vuosikokouksessa 4.4.2018 valittu hallitus järjestäytyi 15.5.2018.
Vuosikokouksessa 25.4.2019 sama hallitus valittiin jatkamaan tehtävässään.

Pauli Pullinen
Puheenjohtaja
pauli.pullinen@kuitu16.fi
0400-448528

Joose Luukkanen
Sihteeri
joose.luukkanen@kuitu16.fi
046-8106816

Timo Kauppila
Rahastonhoitaja
timo.kauppila@kuitu16.fi

Marko Ruottu
Yhteiskuntasuhteet
marko.ruottu@kuitu16.fi

Petteri Laaksonen
Hallituksen varajäsen

Tekninen neuvonantaja

Jukka Laine, Fiberit Oy
jukka.laine@fiberit.fi
050-62901

Laskutustiedot

Kuitu16 Osuuskunta
C/O Timo Kauppila
Hellämäentie 80
05800 Hyvinkää

Y-tunnus 2714586-7
Alv.rek.

Laskut mieluiten sähköpostin liitteenä (pdf):
laskutus@kuitu16.fi